statystyki szczegółowe

Aktualności

WIELKI SUKCES W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!!!!!!!!!!!

• autor: mahometanin, 2014-09-24 23:46

~~~~Ogromny sukces naszych uczniów w Mistrzostwach Miasta Grudziądza w Biegach Przełajowych

Nasi uczniowie wystartowali w Mistrzostwach Miasta w Biegach Przełajowych. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy bardzo wysokie III miejsce wśród Gimnazjów. Jeszcze nigdy w historii naszej szkoły nie udało się zając tak wysokiego miejsca w tych zawodach.

Jest to ogromny sukces grupy uczniów, która zapracowała na ten sukces uczestnicząc w zajęciach przygotowujących do tej imprezy.

Mistrzem Miasta w Biegach przełajowych i jednocześnie złotym medalistą został nasz Mistrz biegania Damian Wiśniewski.

Bardzo wysokie V miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Oliwia Bonisławska.

W/w swoimi wynikami zapracowali na powołanie do Reprezentacji Miasta Grudziądza w Biegach Przełajowych i udadzą się 08.10.2014 r na Mistrzostwa Wojewódzkie w Biegach Przełajowych do Bydgoszczy. Na tą samą imprezę wojewódzką powołanie jako opiekun otrzymał nauczyciel wychowania fizycznego Robert Meller